Hakkımızda

Çaltıbozkır Lavantaları, doğanın koruyucu ve iyileştirici gücünden ilhamla doğdu. Bitki özlerinin saf güzelliklerini bilimsel kombinasyonlarla birleştirerek, hiçbir sentetik eklemeden sunuyoruz. Doğada çözünebilen Ürünlerimizde yapay kokular ve renkler içermediğini garanti eder. Çünkü, bize gereken her şeyi en saf halleriyle doğada arıyor ve dünyanın dört bir yanından bulup getiriyoruz.
 
Bu yüzden Çaltıbozkır Lavantaları, kozmetik sektöründe sıklıkla kullanılan ve uzun dönemde sağlık tehlikesi taşıdığı ispatlanmış sentetik maddelere ihtiyaç duymaz. Ürünlerimiz saç ve cilt kalitenizi yenileyen vegan formüllerin yanı sıra mis kokulu aromaterapik yağlar da bulabilirsiniz.
 
Tıpkı gerçek güzellik için cildi temelinden iyileştirmeye çalıştığımız gibi, organik yaşam anlayışımız da yüzeysel bir yaklaşımla sınırlı kalmaz ve doğallık sadakatimiz üretim aşamasında başlar. Çaltıbozkır Lavantaları kullanılan vegan uçucu ve sabit yağlar; kimyasal içerikli gübre, genetiği değiştirilmiş madde, antibiyotik ve diğer ilaçlar kullanılmadan, tamamen organik tarımla yetiştirilmiş bitkilerden elde edilir. Kullandığımız tohum, ağaç, yaprak, çiçek ve meyveler de kendi menşeilerinden seçilir.  Aynı bilinçle, mucizelerinden yararlandığımız tabiatı korumak için Çaltıbozkır Lavantaları ekosisteme zarar veren hiçbir uygulama, test ve işlem tercih edilmez.
 
Doğaya duyduğumuz bu saygı, Çaltıbozkır Lavantaları formüllerinin organik sırrının da temelini oluşturuyor. Deodoranttan güneş kremine, özel etkili yüz kremlerinden serumlara kadar size eksiksiz bir organik bakım seçkisi sunmak için sabit ve uçucu yağlar ile bitki ekstraktları, saflıkları titizlikle korunarak Çaltıbozkır Lavantaları laboratuvarında doğal içeriklere dönüşür. Çaltıbozkır Lavantaları kimyasal kozmetiklerin aksine kalıntı bırakmayan temizleyicileri, yumuşak peelingleri ve vücudunuzun kolayca emebileceği bakım kremleri işte böyle doğuyor.

 

 
https://www.caltibozkirlavantalari.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -